Key value field (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Key
gu: ચાવી

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: About
gu: વિશે
