Key value field (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Value
hi: मान

en: Description
hi: उल्लेख

en: Format
hi: प्रारूप

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: About
hi: के बारे में
