Key value field (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು
