Key value field (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Description
nl: Beschrijving

en: Format
nl: Opmaak

en: Key
nl: Sleutel

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: About
nl: Over

en: Max length
nl: Maximale lengte

en: Field types
nl: Veldtypes

en: @name field is required.
nl: @name is een verplicht veld.
