Key value field (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Description
ru: Описание

en: Format
ru: Формат

en: Key
ru: Ключ

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: About
ru: Информация

en: Max length
ru: Максимальная длина

en: Field types
ru: Типы полей

en: @name field is required.
ru: Поле "@name" обязательно для заполнения.
