Key value field (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Key
ta: சாவி

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: About
ta: பற்றி
