Key value field (8.x-1.2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Format
cy: Fformat

en: Key
cy: Allwedd

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
