Key value field (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Description
eu: Azalpena

en: Format
eu: Formatua

en: Key
eu: Giltza

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: About
eu: (r)i buruz

en: Field types
eu: Eremu motak
