Key value field (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Value
he: ערך

en: Description
he: תיאור

en: Format
he: פורמט

en: Key
he: מפתח

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: About
he: אודות

en: Max length
he: אורך מקסימלי

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.
