Key value field (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Description
ku: دەربارە

en: Format
ku: فۆرمات

en: Key
ku: کلیل

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: About
ku: دەربارە
