Key value field (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Description
pt: Descrição

en: Format
pt: Formato

en: Key
pt: Chave

en: Default value
pt: Valor predefinido

en: About
pt: Sobre

en: @name field is required.
pt: O campo @name é obrigatório.
