Key value field (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Description
ro: Descriere

en: Key
ro: Cheie

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: About
ro: Despre

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: @name field is required.
ro: Câmpul @name este obligatoriu.
