Key value field (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Description
sl: Opis

en: Format
sl: Oblika

en: Key
sl: Ključ

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: About
sl: O modulu
