Key value field (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Description
vi: Mô tả

en: Format
vi: Định dạng

en: Key
vi: Khóa

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: About
vi: Giới thiệu
