Key value field (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Description
el: Περιγραφή

en: Format
el: Μορφή

en: Key
el: Κλειδί

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: About
el: Περί

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: @name field is required.
el: Το πεδίο @name είναι απαραίτητο.
