Key value field (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Description
sv: Beskrivning

en: Key
sv: Nyckel

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: About
sv: Om

en: Field types
sv: Fälttyper

en: @name field is required.
sv: Fält @name är obligatoriskt.
