Key value field (8.x-1.4) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Description
ca: Descripció

en: Key
ca: Clau

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: About
ca: Detalls

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: @name field is required.
ca: El camp @name és obligatori.
