Key value field (8.x-1.4) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Value
es: Valor

en: Description
es: Descripción

en: Format
es: Formato

en: Key
es: Clave

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: About
es: Acerca de

en: Field types
es: Tipos de campo

en: @name field is required.
es: El campo @name es obligatorio.
