Key value field (8.x-1.4) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Description
hr: Opis

en: Format
hr: Oblik

en: Key
hr: Ključ

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: About
hr: Opis
