Key value field (8.x-1.4) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Description
id: Deskripsi

en: Key
id: Kunci

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: About
id: Tentang

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: @name field is required.
id: @name field dibutuhkan.
