Key value field (8.x-1.4) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Value
ja: 値

en: Description
ja: 説明

en: Format
ja: フォーマット

en: Key
ja: キー

en: Default value
ja: デフォルト値

en: About
ja: アバウト

en: Max length
ja: 最大長

en: Default text format
ja: デフォルトのテキストフォーマット

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: @name field is required.
ja: @name フィールドは必須項目です。

en: Key Value
ja: キーバリュー
