Key value field (8.x-1.4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Description
jv: Katrangan

en: Key
jv: Kunci

en: Default value
jv: Biji gawan

en: About
jv: Ngenani
