Key value field (8.x-1.4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Description
ka: აღწერა

en: Format
ka: ფორმატი

en: Key
ka: გასაღები

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
