Key value field (8.x-1.4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Key
km: សំខាន់

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: About
km: អំពី
