Key value field (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Description
lv: Apraksts

en: Format
lv: Formāts

en: Key
lv: Atslēga

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: About
lv: Par

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.
