Key value field (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Description
pl: Opis

en: Key
pl: Klucz

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: About
pl: O stronie

en: Field types
pl: Typy pól

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.
