Key value field (8.x-1.4) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Description
sk: Popis

en: Format
sk: Formát

en: Key
sk: Kľúč

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: About
sk: Informácie o

en: Field types
sk: Typy polí

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.

en: Description placeholder
sk: Zástupca popisu
