Key value field (8.x-1.4) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Description
te: వివరణ

en: Format
te: ఆకృతి

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: About
te: గురించి
