Key value field (8.x-1.4) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Description
tr: Açıklama

en: Format
tr: Biçim

en: Key
tr: Anahtar

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: About
tr: Hakkında

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: @name field is required.
tr: @name alanı zorunludur.
