Keyboard shortcuts (1.0.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Administration
fa: مدیریت

en: Action
fa: عملکرد

en: Label
fa: برچسب

en: type
fa: نوع

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Role
fa: نقش

en: Keyboard shortcuts
fa: میان‌برهای صفحه کلید

en: Shortcuts
fa: میان‌برها

en: Shortcut
fa: میان‌بر
