Keyboard shortcuts (1.0.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Label
hi: लेबल

en: type
hi: प्रकार

en: Roles
hi: भूमिका

en: Role
hi: भूमिका

en: Selector
hi: चयनकर्ता

en: Shortcuts
hi: अल्प मार्ग

en: Callback
hi: वापस कॉल करें

en: Action settings
hi: क्रिया सेटिंग्स
