Keyboard shortcuts (1.1.1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Remove
kk: Өшіру

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Action
kk: Әрекет

en: Label
kk: Атауы

en: type
kk: түр

en: Roles
kk: Рөлдер
