Keycloak OpenID Connect (2.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: enabled
hr: omogućeno

en: Delete
hr: Ukloni

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Action
hr: Akcija

en: Weight
hr: Težina

en: User role
hr: Korisnička uloga

en: Other
hr: Ostalo

en: Log in
hr: Prijava

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Add rule
hr: Dodaj pravilo

en: About
hr: Opis

en: Case sensitive
hr: Osjetljiv na velika i mala slova

en: Uses
hr: Uporaba
