Keycloak OpenID Connect (2.2.0-beta11) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Delete
ta: அழி

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Action
ta: செயல்

en: Weight
ta: எடை

en: User role
ta: பயனர் பங்கு

en: Other
ta: மற்றவை

en: Log in
ta: உள்நுழை

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
