Keycloak OpenID Connect (2.2.0-beta13) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Weight
az: Çəki

en: ID
az: İD

en: User role
az: İstifadəçi rolu

en: Other
az: Digər

en: Log in
az: Loqin

en: Pattern
az: Nümunə

en: contains
az: ehtiva edir

en: About
az: Haqqında

en: Case sensitive
az: Böyük hərflərə həssasdır

en: Uses
az: İstifadə edir
