Keycloak OpenID Connect (2.2.0-beta13) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Action
el: Ενέργεια

en: Weight
el: Βάρος

en: remove
el: αφαίρεση

en: add
el: προσθήκη

en: User role
el: Ρόλος χρήστη

en: Other
el: Άλλο

en: Log in
el: Είσοδος

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Add rule
el: Προσθήκη ρόλου

en: contains
el: περιέχει

en: About
el: Περί

en: Case sensitive
el: Με διάκριση πεζών-κεφαλαίων

en: ends with
el: καταλήγει σε

en: Uses
el: Χρήσεις
