Keycloak OpenID Connect (2.2.0-beta2) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: enabled
th: เปิดใช้งานแล้ว

en: Delete
th: ลบ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Action
th: แอคชั่น

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: remove
th: เอาออก

en: ID
th: ไอดี

en: Other
th: อื่นๆ

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Pattern
th: รูปแบบของ

en: Add rule
th: เพิ่มกฎ

en: contains
th: ประกอบด้วย

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
