Keycloak OpenID Connect (2.2.0-beta4) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: remove
bo: སྤོ་འབུད།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Other
bo: གཞན

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: contains
bo: ཚུད་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Case sensitive
bo: ཡི་གི་ཆེ་ཆུང་གིས་དབྱེ་བ

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
