Keycloak OpenID Connect (2.2.0-beta8) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: enabled
ro: activat

en: Delete
ro: Șterge

en: Enabled
ro: Activat

en: Action
ro: Acțiune

en: Weight
ro: Greutate

en: remove
ro: elimină

en: add
ro: adaugă

en: User role
ro: Rol utilizator

en: Other
ro: Altele

en: Pattern
ro: Model

en: Add rule
ro: Adaugă o regulă

en: seconds
ro: secunde

en: contains
ro: conţine

en: About
ro: Despre

en: Case sensitive
ro: Sensibil la majuscule

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Language mapping
ro: Mapare limbă
