Keycloak OpenID Connect (2.2.1-rc1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: enabled
gu: સક્રિય

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Weight
gu: તરલતા

en: User role
gu: વપરાશકર્તાનો હોદો

en: Other
gu: અન્ય

en: Add rule
gu: નિયમ ઉમેરો

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
