Keycloak OpenID Connect (2.2.1-rc1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: enabled
mr: कार्यरत केले

en: Delete
mr: मिटवा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Action
mr: कृती

en: Weight
mr: मुल्य

en: remove
mr: मिटवा

en: ID
mr: आय डी

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: Case sensitive
mr: केस सेन्सेटिव्ह
