Keycloak OpenID Connect (2.2.1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: enabled
bg: включено

en: Delete
bg: Изтриване

en: Enabled
bg: Активиран

en: Action
bg: Действие

en: Weight
bg: Тегло

en: remove
bg: Премахване

en: add
bg: добави

en: Other
bg: Други

en: Log in
bg: Вход

en: Add rule
bg: Добавяне на правило

en: contains
bg: съдържание

en: ends with
bg: завършва с
