Keycloak OpenID Connect (2.2.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Add rule
bs: Dodaj pravilo

en: contains
bs: sadrži

en: Case sensitive
bs: Razlika između malih i velikih slova
