Keycloak OpenID Connect (2.2.1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: enabled
he: פעיל

en: Delete
he: מחיקה

en: Enabled
he: מופעל

en: Action
he: פעולה

en: Weight
he: משקל

en: remove
he: הסר

en: User role
he: תפקיד המשתמש

en: Other
he: אחר

en: Log in
he: כניסה

en: Pattern
he: פורמט

en: Add rule
he: הוספת כלל

en: contains
he: מכיל

en: About
he: אודות

en: Case sensitive
he: תלוי רישיות

en: Uses
he: שימושים
