Keycloak OpenID Connect (2.2.2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Other
ast: Otru

en: Log in
ast: Entrar

en: Add rule
ast: Amestar regla
