Keycloak OpenID Connect (2.2.2) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: enabled
be: уключана

en: Delete
be: Выдаліць

en: Enabled
be: Уключана

en: Action
be: Дзеянне

en: Weight
be: Вага

en: remove
be: выдаленне

en: add
be: дадаць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Other
be: Іншыя

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Add rule
be: Дадаць правіла

en: contains
be: утрымлiвае

en: About
be: Аб

en: Case sensitive
be: З улікам рэгістру

en: Uses
be: Выкарыстанне
