Keycloak OpenID Connect (2.2.2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Action
eo: Ago

en: Weight
eo: Pezo

en: add
eo: Aldonu

en: ID
eo: Identigilo

en: Other
eo: Alia

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Add rule
eo: Aldonu regulon

en: Case sensitive
eo: Usklecodistinga
