Keycloak OpenID Connect (2.2.2) - en to ms translation catalogue (12 entries)

en: enabled
ms: dibolehkan

en: Delete
ms: Padam

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Action
ms: Tindakan

en: Weight
ms: Pemberat

en: Other
ms: Lain-lain

en: Log in
ms: Log masuk

en: Add rule
ms: Tambah peraturan

en: seconds
ms: saat

en: contains
ms: mengandungi

en: About
ms: Perihal

en: Uses
ms: Penggunaan
