Keycloak OpenID Connect (2.2.3-rc1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Action
am: እርምጃ

en: Weight
am: ክብደት

en: ID
am: አይዲ

en: Log in
am: ግባ

en: Add rule
am: መመሪያ ጨምር

en: Case sensitive
am: መልከፊደል ትብ
