Keycloak OpenID Connect (2.2.3-rc1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Log in
dz: ནང་བསྐྱོད།

en: Add rule
dz: ལམ་ལུགས་ཁ་སྐཽངས་རྐྱབ།
